ارائه مقالات مهاجرتي ارائه مقالات مهاجرتي .

ارائه مقالات مهاجرتي

آقا سفر يكي از بهترين گروه هاي مهاجرتي ايران

آقا سفر يكي از بهترين گروه هاي مهاجرتي ايران


آقا سفر يك مرجع معتبر براي عزيزاني خواهد بود كه قصد سفر دارند اما اطلاعات كافي در زمينه هاي مهاجرتي ندارند. با افتخار ، بسياري از خدمات ما رايگان است و ما فقط هزينه خدماتي را مي گيريم كه بايد هزينه شوند. موسسه"آقا سفر" با ارائه خدمات تخصصي و حرفه اي خود ، خوشبختانه از معدود شركتهاي داراي فعاليت مشابه است كه توانسته رضايت مشتريان محترم را جلب كرده و در اين زمينه موثر و پيشرو باشد. كليه خدمات مهاجرتي اين گروه مبتني بر ارائه بهترين خدمات به مشتريان ، همراه با صداقت و شفافيت است.

 مراحل تشكيل گروه آقا سفر


گروه مهاجرتي آقا سفر مجموعه اي از افراد باتجربه و تحصيل كرده است كه از سال 1396 كار خود را براي ارائه خدمات در گردشگري و مهاجرت به هموطنان عزيز آغاز كرد. اما بنيانگذار اين گروه از سال 1389 در ضمائم گردشگري ، مهاجرت ، گردشگري سلامت و فعاليت تا به امروز فعال بوده است ، در صورتي كه گروه مهاجرت آقا صفر در سال 1396 تاسيس شد و با هدف صداقت در گفتار و تعهد در عمل ، تا به امروز به متقاضيان خدمات ارائه داده ايم.

 مرحله رشد مياني گروه آقا سفر


اين مجموعه تمام تلاش خود را براي تكميل مراحل لازم براي اخذ ويزا انجام مي دهد. اين تعهد باعث شده است كه بسياري از مشتريان ما حتي در صورت عدم دريافت ويزا آقا سفر را به دوستان و اقوام خود معرفي كنند. ماه عسل شعار ما اين است: <صداقت در گفتار و تعهد در عمل> همين دليل نام آقا سفر را در ميان دوستداران مهاجرت محبوب و مشهور كره است.

 

 مراحل رشد گروه مهاجرتي آقا سفر علي رغم كرونا
علي رغم كرونا ، كه باعث شده بسياري از شركتهاي مهاجرت و به ويژه در بخش مهاجرتي و گردشگري در بيشتر كشورها دچار نوسانات منفي شوند ، شركتهايي كه هدف و تارگت آنها ايران است از اين قاعده مستثني نبودند ، اما با افتخار در سال 1399 و (2019-2020) ميلادي گروه مهاجرتي آقا سفر نه تنها رشد صعودي را به خود ديده است بلكه افراد زيادي را به عنوان همكار استخدام كرده است ، اين چرخه كه براي گروه مهاجرت آقا سفر اتفاق افتاده استراتژي هاي سخت كوشي مناسب را نشان مي دهد ، كه نتايج برنامه ريزي منسجم و درست است.

ادامه مطلب در سايت زير 

https://aghasafar.com/

 
Aghasafar is one of the best immigration websites in Iran
Visit Agha Safar website https://aghasafar.com/

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ تير ۱۴۰۰ساعت: ۰۲:۴۵:۰۰ توسط:محند سلامي موضوع: نظرات (0)

ارتقا CTR و خريد سرچ گوگل با كليك

سفارش و خريد سرچ گوگل تجاري

(تاثير فوق العاده سريع و انفجار CTR - بدون ريسك طبيعي ارگانيك - جستجو كاربران ايراني از گوگل فارسي در موبايل يا دسكتاپ يا هر دو)
مناسب ارتقا فوري جايگاه عبارات كليدي سايت هاي بين صفحه 20 تا رديف نخست صفحه 1 گوگل و مناسب ارتقا تمامي كلمات پررقابت 200 ثانيه اي تضميني

انفجار ctr

جستجو و كليك ارگانيك گوگل تجاري
صفحه 1 گوگل رديف 1 گوگل ديگر رويا نيست . Google ميداند كه CTR صفحه نخست و رتبه 1 گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سايتي CTR پايين تري داشته باشد به طور حتم گزينه مناسبي براي حضور جايگاه نخست و رتبه 1 گوگل نيست و جايگاه خود را از دست ميدهد. با بسته هاي جستجو و كليك ارگانيك گوگل نسخه تجاري ctr تك تك كلمات كليدي سايت خود را منفجر كنيد !(99.9% CTR)! (تبديل رويا به واقعيت) براي اولين بار توسط شيك رنك ممكن شد در گذشته ارتقا CTR بيش از 10 درصد ممكن نبود و همچنان در هيچ سايت و بسته ديگري امكان پذير نخواهد بود با بسته هاي ابتدايي آغاز كنيد تا به باور اين افتخار پي برده سپس انفجار واقعي را در گوگل بصورت حرفه اي براي كليه كلمات كليدي سايتتان را رقم بزنيد. فرض كنيد در يك بسته كليك گوگل نسخه تجاري فقط 100 نفر عبارت كليدي سايت شما را جستجو كنند و 100 كليك صورت بگيرد نسبت جستجو و نرخ كليك منجر به افزايش 100% Average CTR مي گردد .
اين فرايند بكلي به گوگل واكنش مثبت و تعامل بازديد كننده گان نسبت به سايت را با جستجو و كليك باكيفيت و ارگانيك ثابت مي كند و بلعكس اگر نرخ جستجو و كليك سايتي در نتايج جستجو گوگل ضعيف باشد با افت و كاهش CTR روبرو بوده و جايگاه كلمات كليدي و سايت تنزل پيدا خواهد كرد.
نكته: در اين سرويس كليه جستجو ها و كليك ها بصورت پيش فرض از نتايج فارسي با كاربران و IP هاي ايراني خواهد بود كه Dwell Time و زمان ماندگاري هر يوزر بعد از كليك تا لحظه خروج از سايت 200 ثانيه باشد.
 
لينك سفارش جهت انفجار ctr تك تك عبارات كليدي سايت خود:
https://chicrank.com/cart.php?gid=30

منبع : شيك رنك


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تير ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۵۹:۲۰ توسط:محند سلامي موضوع: نظرات (0)

انفجار ctr سايت و ارتقا رتبه گوگل در 7 روز

صفحه 1 گوگل رديف 1 گوگل ديگر رويا نيست .

با بسته هاي جستجو و كليك ارگانيك گوگل نسخه كولاك ctr تك تك كلمات كليدي سايت خود را منفجر كنيد !(99.9% CTR)! (تبديل رويا به واقعيت) براي اولين بار توسط شيك رنك ممكن شد در گذشته ارتقا CTR بيش از 10 درصد ممكن نبود و همچنان در هيچ سايت و بسته ديگري امكان پذير نخواهد بود با بسته هاي ابتدايي آغاز كنيد تا به باور اين افتخار پي برده سپس انفجار واقعي را در گوگل بصورت حرفه اي براي كليه كلمات كليدي سايتتان را رقم بزنيد.

فرض كنيد در يك بسته كليك گوگل نسخه كولاك فقط 100 نفر عبارت كليدي سايت شما را جستجو كنند و 100 كليك صورت بگيرد نسبت جستجو و نرخ كليك منجر به افزايش 100% Average CTR مي گردد .

اين فرايند بكلي به گوگل واكنش مثبت و تعامل بازديد كننده گان نسبت به سايت را با جستجو و كليك باكيفيت و ارگانيك ثابت مي كند و بلعكس اگر نرخ جستجو و كليك سايتي در نتايج جستجو گوگل ضعيف باشد با افت و كاهش CTR روبرو بوده و جايگاه كلمات كليدي و سايت تنزل پيدا خواهد كرد.

نكته:

  1.  در اين سرويس كليه جستجو ها و كليك ها از نتايج فارسي با كاربران و IP هاي ايراني خواهد بود كه Dwell Time و زمان ماندگاري هر يوزر از لحظه جستجو و كليك تا خروج از سايت نيز حداقل از 30 ثانيه شروع مي شود و در بسته هاي ويژه تا 2,5 دقيقه متفاوت خواهد بود .
  2.  با توجه به اينكه ما از اين سرويس در پروژه هاي خود استفاده مي كنيم ظرفيت اين سرويس محدود بوده و غير قابل تمديد است

سرويس جستجو و كليك ارگانيك گوگل نسخه كولاك چه كاربردها و امكاناتي دارد :

  • انفجار و ارتقا فوري و همزمان Total Impressions , Total Clicks
  • انفجار و ارتقا فوري 99.9% Average CTR نمونه 1 نمونه 2
  • انفجار و ارتقا فوري Average position
  • ارتقا فوري رتبه سايت و كلمات كليدي در گوگل تا رديف برتر Google
  • ارتقا رنك الكسا ايران و جهاني
  • قابليت انتخاب نوع آي پي ايراني يا خارجي
  • قابليت انتخاب محيط جستجو موبايل يا دسكتاپ
  • قابليت ثبت آمار و نمايش در گوگل سرچ كنسول و Alexa

برچسب: ارتقا ctr،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ تير ۱۴۰۰ساعت: ۱۱:۱۰:۲۵ توسط:محند سلامي موضوع: نظرات (0)